GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hiányzások

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 1:06 pm

Figyelem!
Ide írjátok le, ha hosszabb ideig nem tudtok feljönni.

Nyomasztó hírrrel kezdenék is.
Hana-chan testvérétől kaptam egy üzenetet, miszerint Hana jóideig nem fog tudni feljönni. 
Na-chan kórházba került. (Sajnálom, bővebb információt nem áll módomban megosztani.) Szeretettel várjuk vissza, és nagyon szurkolunk, hogy minél előbb felépüljön. (És hogy én ne kapjak agyvérzést...)

A karakterei karanténban vannak, ezáltal nem lesz bajuk, csak elküldöm őket nyaralni/pihenni, míg a gazdájuk visszatér. 

Remélhetőleg nem lesz komolyabb baj. Nagyon aggódok Hana-chanért én is. 

Köszönöm a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Daniella25

Daniella25


Hozzászólások száma : 294
Join date : 2014. Apr. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : A Marson

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 8:02 pm

Sziasztok!
E hét péntektől jövő hét szerdáig valószínűleg nem leszek elérhető az oldalon ugyan is a rokonaimhoz utazok (akik Békéscsabán laknak) tehát egy ideig nem leszek gépközelben.De ha tudok akkor közbe néha felkukkantok. Wink
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Shin

Shin


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. May. 29.
Tartózkodási hely : Tera/Fraya szerver/Hodito Hodok

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2014 7:55 am

Hali. Hát eljött az agyfsz reggele, amikor bejelentem, hogy reggeltől-estig munka ügyben távol leszek. Sajna így nem tudok feljönni ezen a héten, max hétvége felé, a jövőhét pedig még kérdéses (?) de azzal kapcsolatban is írni fogok. Nem sok időm lesz feljönni mostanában ezért sry, főleg Blake-nak, aki így is 3 napig vár egy reagomra. XD
Vissza az elejére Go down
Blake

Blake


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2014. Jun. 09.
Tartózkodási hely : Narnia

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 10:46 pm

Most már többet vártam mint 3 nap XD de se baj várok én. (Addig szörnyeket ölők a Tera csudálatos világába ^^" ) De azért írhatnál egy félmondatot ha fent vagy.

Na de én sem tudok lenni ezentúl 4 napig, vagy csak hébe hoba nézzek fel. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Fórum Élet-
Ugrás: