GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Videó portál

Go down 
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Videó portál Empty
TémanyitásTárgy: Videó portál   Videó portál I_icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 10:48 am

Ide olyan videók jönnek, amik lehetnek zenék is, de esetleg viccesek, vagy úgy érzitek, szeretnétek megosztani a többiekkel is. ^^

Én már is kezdenék egy ilyennel, ami vicces is, de van értelme, viszont egy...minimális angoltudás szükségeltetik, mert végig angolul beszélnek..:'D (azért írtam minimálisat, mert még én is megértettem, nagyjából hogy mit mondanak, szóval annyira nem lehet nehéz a szöveg....)

TEENS REACT: Attack on Titan! 


A legöbbször elhangzott mondat: Oh my god!!! XD
Don't do it!!! Amazing! Story is amazing! Charaters are amazing!... :DDDD
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Videó portál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Videó portál   Videó portál I_icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 11:03 am



Oké, én jóban vagyok Avril-el.... De ettől a számától görcsöt kaptam....És nem fangörcsöt... -.-""
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
 
Videó portál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Társalgó-
Ugrás: