GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A Rémségek Cirkuszának története

Go down 
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

A Rémségek Cirkuszának története Empty
TémanyitásTárgy: A Rémségek Cirkuszának története   A Rémségek Cirkuszának története I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 9:57 pm

//Mikor az admin cirkuszban jár.....//
Üdvözletem!

Gondolom a nagy többség már járt cirkuszban. Nos, én az utóbbi napokban voltam megint. Engem valahogy mindig is magával ragadott a cirkusz... A fények, a csillogás, és az elképesztően ügyes 'művészek'. A cirkuszban tett utolsó látogatásomkor eldöntöttem, hogy megpróbálkozok egy ilyen témájú szereppel.

Rémségek Cirkusza:
~Ez az a cirkusz, ami csak éjszaka van nyitva.
~Ez az a cirkusz, ahova még visszatérsz.
~Ez az a cirkusz, ami kísért az álmaidban.
~Ez az a cirkusz, amit soha nem felejtesz el.
~Ez az a cirkusz, ahol az Éjszaka Gyermekei élnek.
~Ez az a cirkusz, ami befogad, ha más vagy.
~Ez az a cirkusz, ahol a jegyed, az életedbe kerülhet.

A Rémségek Cirkusza, egy telesen átlagosnak tűnő, monumentális épület. Több terem helyezkedik el benne. Alaksortól, a tetőtérig, minden megtalálható benne Ám belül mégis más, mint hinnéd....

Ebben a cirkuszban az előadóművészek nem sima emberek. Vámpírok, vérfarkasok, kísértetek, mágusok, és még sokféle különleges lény szórakoztatja a nézőközönséget.
A Cirkusz azért jött létre, hogy a 'halhatatlanoknak' legyen egy biztos hely az életükben, ahová mindig jöhetnek. A Cirkusz munkahelyet, és otthon biztosít a lényeknek.
Ez egy külön világ...

A karakterlapokat így kérném:
Név:
Kor:
Faj:
Nem:
Mi a foglalkozása?: Artista, zsonglőr, bohóc...
Jellem:
Történet:
(És remélem mindenkinek világos, hogy a kari képet, csak be rakja, vagy az elejére, vagy a végére, ez nekem teljesen mindegy. ^^)
Remélem elnyeri í tetszéseteket a játék. Very Happy Sok sikert a karilapokhoz :*

Aya-san
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
 
A Rémségek Cirkuszának története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Rémségek Cirkusza-
Ugrás: