GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Karakterlapok

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 10:10 pm

Karakterlapokat idekérném



Név:
Kor:
Faj:
Nem:
Mi a foglalkozása?: Artista, zsonglőr, bohóc...
Jellem:
Történet:
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Nightmare

Nightmare


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Dec. 19.

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 6:17 pm

Név: Allegra Nightmare
Kor: 21
Faj: Boszorkány
Nem:
Mi a foglalkozása: Artista és az erejéből adódóan a cirkusz orvosa.( Ha kapok rá engedélyt, akkor két foglalkozást is szeretnék. Smile)
Jellem: Új környezetben nehezen tud feloldódni, eleinte csak külső szemlélő, szép lassan felméri a terepet. Megismeri az "embereket", mit szabad mit nem onnantól kezdve könnyen feloldódik. És kiderül róla ,hogy egy laza,poéngyáros csaj aki azért odavág ha kell. S olykor nyers modorával meglephet vagy megbánthat másokat még ha nem is az a szándéka.
Történet:  /Ezt a történtet egyfajta monológként írom le mintha a saját karakterem mesélné el./ Világ életemben nem volt otthonom. A boszorkányokat szinte sehol nem fogadják be. Se nem ember, se nem okkult lény. A kettő közt állnak mint egy átmeneti határ a két világ között. Nehéz ezt leírni de gyakran megakartam halni.Tartozni akartam valahová ahol nem lennék különc.Egy hétköznapi ember , a hétköznapi unalmas személyiségével. Vagy egyszerű állatnak aki csak az ösztöneinek él.  Az is jobb életet kínál. Bárminek csak ne boszorkánynak. Minden egyes nap azt kívántam elalvás előtt ,hogy ne találjanak rám a boszorkányvadászok vagy ,hogy találkozzak a híres fekete csuklyással. Minden egyes nap az ágyban vergődve,a levegőbe öklözve keltem fel rémálmok közepette. S mire visszaaludtam volna a ház ajtaján ismét dörömböltek. Ránk találtak. A klánunk ellen boszorkánypereket indítottak el. Heh..perek. Így hívják a tömegmészárlásokat? Túl finomkodóak. Nem is értem minek éltem túl, pont én mikor teljesen az ellenkezőjét kívántam. Olykor furcsa játékot tud űzni velünk a sors nem de?
Nos, ez történt kérem szépen tíz évesen. Ez igencsak meghatározó volt későbbi énemre, aki folyton bajba keveredett, olyanokat tett amikre most már nem vagyok büszke ám akkor szinte mámorító élvezettel hajtottam végre újból és újból..Igen, öltem. De csak inkvizítorokat. Megérdemelték.Erről nem vagyok hajlandó vitát nyitni.
De most húszas éveim elején kissé megbántam tetteimet.Vagy jobban mondva lenyugodtam.Átgondoltam mindent. Gyerek voltam aki eltévedt. Vagy inkább betévedt lenne a megfelelő szó rá? Igen..betévedtem a Rémségek cirkuszába. Megfogott ez a kis társaság. Jó fejek, mindenkinek megvan a maga háttértörténete s mégis elfogadják egymást. Itt talán én is nyugalomra lelhetek. Talán sikerülni fog. Maradok. Nem futhatok tovább többé, el kell fogadnom ,hogy én egy boszorkány vagyok..

Kép: Karakterlapok 2611dz4
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 10:18 pm

Név: Yoru Senshi
Kor: 19 (119)
Faj: Vámpír
Nem: Nő
Mi a foglalkozása?: Artiasta, guminőőőő~ (mindig is kiakartam próbálni miylen lehet a lábaddal megvakarni a fejed xDD) a cirkusz igazgatója.
Jellem: Yoru egy nagyon rendes vámpírka igazából...Ha éppen jobb kedvében van. Sokat szokott bohóckodni, és nevetni a többiekkel.
Ha nem tetszik neki a viselkedésed, az irodájába hivat és lehet egy két ujjal kevesebbel távozol, vagy éppen kissé vérszegényen... Az alkalmazottjait csak a végső esetben bántja. Nem tűri meg a tiszteletlenséget, mindig próbál példát mutatni a többi okkult lénynek, ami hatalmas feladat számára, hisz nagyon kis "rosszcsont" lányka, és minden balhéban benne lenne...De nem lehet.
Belül egy nagyon érzékeny, kedves lányka rejtőzik. Ami már csak azért is érdekes, mert a vámpírok alapjáraton nem is érezhetnének...
Története: Egész "kiskora óta" bújkálnia kellett. Mindig is egy otthont szeretett volna, ahol várják, és ahol elfogadják.
Mivel ezt sosem kapta meg, ezért elhatározta, hogy ő hoz létre egy "Menedéket", amely az okkult lények otthona lehet. Hetente többször is éjszaka az utcákat rójja  okkult lények után kutatva, akik menedéket keresnének.
Egyéb: Rendkívül kecses, és ügyes a mozgása, sehol egy deka felesleg rajta, gyönyörű idomokkal lett megáldva. Az öltözéke álltalában nagyon laza, olyan amiben könnyen mozoghat. Hajszíne át szokott váltani fehérbe, ha nagyon felhúzzák... Ez úgy folyik, hogy a fekete fakulni, kezd, amiből világos barna lesz, végül szőke, majd hó fehér. A düh mértékétől függően változik... Szívesen villogtatja meg hófehér, penge éles fogait, hogy másokra a frászt hozza.
Kép:
Karakterlapok Beautiful_fantasy_girl-wide
Karakterlapok 1681551-bigthumbnail
Karakterlapok 24057
Karakterlapok 1346118989687936
Karakterlapok Chicavampiro1024x768603
Karakterlapok Images?q=tbn:ANd9GcRL7g4vQ1DrmbicBhdPnsW_BrfXPcfn6FYRMC1g6VaBeI4vipBWfQ
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Loveless

Loveless


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2014. Feb. 16.
Age : 28

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 2:13 pm

Név: Fire Phoenix
Kor: 18
Faj: tűz főnix (nagyon meglepő)
Nem: Nő
Foglalkozás: trapéz akrobata, kötél táncos és tűznyelő
Jellem: Phoenix egy csípős nyelvű, de kedves és életvidámnak tűnő lány ám valójában belül csupa depresszió aminek megvan az oka. Különösen depresszív korszakaiban bizony bizony előkerül az a bizonyos penge mely végig hasítja bársonyos bőrét csuklóján. Befogadó és barátságos személyiség és mindig igyekszik mosollyal arcán megjelenni és soha nem mutatja ki ha valami baja van.. pedig az aztán van neki állandó jelleggel mondhatni. Szeret benne lenni minden rosszban és bűnben és ha valami hülyeségről van szó vagy történt valami őt általában a környéken találod nem véletlenül.
Története:
Nem ismeri anyját, apját, családját... senkit a világon, egy árvaházban nőtt fel a normál emberek világában mikor is 16 éves kora körül kezdte felfedezni, hogy ő bizony más és valóban a 17. születésnapja éjszakáján történt meg az első átváltozása, még szerencse, hogy egy kisebb konfliktus miatt ami közte és az árvaház igazgatónője között történt nem tartózkodott a házban hanem dühében a hegyekbe menekült estére ahol az átváltozásával egy nagyobb erdőtüzet szított... mindenki azt hitte, hogy a 17 éves lány meghalt így könnyen letudott lépni. Nagyon megrázta, hogy ő nem ember így eléggé magába forduló lett e tekintetben és nem nagyon ment mások közelébe, csak élte az életét, folyamatosan városról városra járt.
Egyéb:
Phoenix átváltozás nagyon gyönyörű, a levegő elkezd körülötte izzani és megjelenik előtte egy apró tűzmadár ami tollaival megsimítja arcát és tárá egy kis fényjelenség és a lány már át is változott főnixxé. Szeret éjszakánként egyedül lenni és a csillagos eget bámulni.
Karakterlapok Phoenix-deviantart_00356580
Karakterlapok 13902879467258
Karakterlapok 1390475033213011
Karakterlapok The_substitute_by_titusboy25-d3jh7wj
Karakterlapok Memento_by_titusboy25-d5u0ked
Karakterlapok LargeKarakterlapok Suspend_the_feeling_by_titusboy25-d55rn08
Vissza az elejére Go down
Soraa

Soraa


Hozzászólások száma : 795
Join date : 2014. Apr. 10.

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitimePént. Ápr. 11, 2014 1:47 pm

Név: Allen Memphis
Kor: 17
Faj: Metamorf
Nem: Férfi
Mi a foglalkozása?:  bohóc
Jellem: Egy egyszerű és kedves fiú, nem a szavak embere, de ez nem azt jelenti, hogy soha nem beszél. Elsőre félénk és bátortalan, de jobban megismerve tudni lehet, hogy nagyon is bátor és kitartó, ami a céljait illeti. Másokkal rendes és segítőkész, nehéz vele veszekedni, mert az ilyen dolgokat általában kerüli. . Különben meg egy igazi zseni. Tud zongorázni már egészen kiskora óta, valamint hegedülni, emellett kiváló a kézügyessége. Személyiségét tükrözi ugyanakkor külseje is, gyerekes és kedves arc, mélytengerkék szem és hosszabb világosbarna kócos haj jellemzi. Bohócként igazi humormesterré válik és szívesen szórakoztat bárkit.
Történet: Csak későn derült ki, hogy Allen nem egy átlagos gyerek és, hogy soha nem is lesz az. Szülei miután rájöttek mi is ő valójában nagyon megrémültek és azonnal eldobták maguktól a fiút. Árvaházba került, de ott szörnyű sorsa volt, mindenki szörnynek és undorítónak tartotta, így elszökött. Az utcán élt mikor még csak 12 éves volt, különféle munkákat kapott nem túlzottan illegális munkákat melyekből épp hogy meg tudott élni. Rátalálva a Rémségek cirkuszára végre olyan helyre lelt, ahol nem tartják furcsának és ahol elfogadták.
Egyéb: A metamorf képesség magában hordozza az átalakulást, azaz képes bármilyen élőlénnyé átváltozni, de legfőképp állatokká, de akárkinek a kinézetét magára tudja ölteni, ha kell bár ezt még gyakorolja.
Karakterlapok 15ouvqp
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterlapok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Rémségek Cirkusza-
Ugrás: