GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Egyéb téma

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Egyéb téma Empty
TémanyitásTárgy: Egyéb téma   Egyéb téma I_icon_minitimeKedd Dec. 02, 2014 6:34 pm

Hello emberek~ 

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok...Most volt egy kis kimaradás, és mivel pár tagnak ugye felvételi időszak van lesz is, de igyekszünk ellene tenni. Sajnálom, hogy így történt >< 

A kérdés pedig: Szeretnétek, avagy lenne rá igény, hogy megpróbáljuk újra beindítani az oldalt? Akarjátok még? Véleményetek szerint, nekem mit kéne tennem ennek érdekében? Már nincs is ötletem új szerepre, így is van két olyan, ami még el sem indult... >< Tényleg tanácstalan vagyok, fogalmam sincs mit csináljak, és azért is elnézéseteket kérem, hogy rátok szeretnék támaszkodni eme ügyben. 

Facebook-on, itt válasz posztban, vagy pm-ben is írhattok. 

Figyelem!: Az oldalt nem fogom törölni! Bármikor visszatérhettek rá.

Üdvözlettel: Ayame
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Soraa

Soraa


Hozzászólások száma : 795
Join date : 2014. Apr. 10.

Egyéb téma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb téma   Egyéb téma I_icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 5:43 pm

Hy hy!
Én benne vagy a felélesztésben mert imádom az oldalt, pl én és Haru a szellemes szerepet folytattuk, szerintem ha még páran vissza tudnának jönni akkor azt simán fellehetne éleszteni Very Happy
Soraa
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Egyéb téma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb téma   Egyéb téma I_icon_minitimeSzomb. Okt. 03, 2015 6:18 pm

Üdv Mindenki!

Nem láttam értelmét megint egy külön topicot nyitni, hisz már az első bejegyzés is ezzel kapcsolatos volt.
Nos, gondolom már sejtitek, hogy miért fordulok ismét hozzátok. Az oldal lassan két éves lesz, viszont az utóbbi időben Haru-chanon, és Soraan kívül nem nagyon járt fel a maradék (ha nem csal az amlékezetem) huszonkilenc tagból senki. Szégyen bár, de nem fogok "hazudni", nekem sem jutott időm az oldalra. Egyszerűen már nem volt miért feljönnöm. Épp ezért érzem úgy, hogy ha Ti is így vagytok/voltatok ezzel, akkor át tudom érezni a helyzeteteket.
Még mindig amatőr adminnak számítok a saját felfogásom szerint, és lássuk be, mitől lennék profi?
Mindenesetre elég nehezen tudok egyedül életet lehelni az oldalba.
Nem látom értelmét új játék indításának, ugyanis van még egy elkezdetlen játékunk is.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én személy szerint nem tudok tenni semmit anélkül, hogy legalább megkérdeznélek titeket erről. Hisz minek nyissak egy olyan játékot, ami bár tök friss, de senki nem fog játszani rajta, mert nem érdekel senkit a téma, ami köréfonódik a játék?
Egy szó, mint száz, nem érzem úgy, hogy kevesen lennénk az ötleteléshez. Persze minél tőbben játszunk egy játékot, annál élvezetesebb, de ha már öten vagyunk aktív tagok, az is valami. Hisz a multizás lehetősége mindenki előtt ott van.

Nos, nem is rabolnám tovább az időtöket, már csak befejezném a monológom.
Szeretnék megkérni minden tagot, hogy aki érez még magában elég energiát, és szívesen megpróbálná ezt a "kapcsolatot" felépíteni újra az oldallal, jelezze nekem pm-ben, vagy akinek megvan a facebookom ott, vagy felőlem bagoly postát is küldhettek! Smile
(Soraa, valószínűleg elsők között fogod ezt olvasni, és mivel veled beszéltem már, ezért te ne koptasd miattam a billentyűidet. <3 Very Happy )

Köszönet mindenkinek, akik végig olvasta ezt a hosszú szöveget, és szánt rám/ránk néhány percet az életéből!

Aya-chan
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Egyéb téma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb téma   Egyéb téma I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egyéb téma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Játék, a helyszínek, és egyéb megjegyzések.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Fórum Élet-
Ugrás: