GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Túl éled? //JÁTÉKTÉR//

Go down 
+5
Raven
Kiyoko
Haru
Abby L. Jones
Mizuki Ayame
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 8:54 pm

Épp nyugodtan fürdők, amikor hirtelen ott terem Hayato, a kezébe kap és kirohan velem a partra. Először ezt nem tudom mire vélni, de amikor egy hatalmas szörny csap le arra a helyre, ahol az előbb voltam, rájövök, hogy az életemet köszönhetem neki. Még mindig a kezében tart. Felnézek az arcába.
-Köszönöm.-suttogom.-Megmentetted az életemet. És meg szerencse, hogy fehérneműben fürödtem. ^^"
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 9:24 pm

Mikor meghallom Szvetlana-t reflexszerűen a lányra téved pillantásom mire újra elvörösödöm.
-Öhm...semmiség...-fordítom el fejem, de szerencse a csuklya most rajtam van így nem igazán látszik, hogy arcom már réges rég rákvörös színben pompázik.
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 9:33 pm

-Tényleg hálás vagyok.-mondom mosolyogva és finoman felém fordítom az arcát, hogy a szemébe nézhessek. Ahogy az arca felém fordul, a csuklya ellenére is látom, hogy elvörösödött, mire az én arcom is lángba borul. Úgy döntök, hogy most ideje lenne felhoznom azt amit akartam.
-Sajnálom.-mondom és a kísértésnek nem engedve tartom a szemkontaktust.-Sajnálom, hogy úgy letámadtalak.
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 10:03 pm

-Áh, semmi.-eresztek el egy kedves mosolyt, és vele együtt megpróbálom kordában tartani az érzelmeimet, ezzel csökkentve egy kicsit a vörösséget arcomon.-De most, hogy belegondolok...-tűnődök el egy kicsit, majd pillantásomat újra a lányra vetem.-Azt a csókot kifejezetten élveztem. ^^ Csak...valami hiányzott még belőle...-erre mosolyom egy kicsit nagyobbá válik.-Várj, megmutatom!-mondom, majd közelebb hajolok Szvetlana-hoz és gyengéden megcsókolom.
Közben egy kicsit szorítok a fogáson, nehogy kipottyanjon a karjaimból.
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 10:26 pm

Boldogan és csodálkozva hallgatom végig, amit Hayato mondd, majd egy pillanattal később a fogása szorosabbá válik és az ajkai fogságba ejtik az enyémeket. Először döbbenetemben megmerevedek, aztán a karomat átfonom a nyakán és hevesen visszacsókolom. A csókja édes, gyengéd, szinte gondoskodó. Az egyik kezemmel hátrahúzom a csuklyáját és beletúrok a hajába, ezzel még közelebb húzva magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:04 pm

Mikor elválnak ajkaink,leteszem végre a lányt a földre.
-Amúgy...mit is érzel pontosan irántam?- döntöm picit oldalra fejem.
Tudom, hogy ez egy elég hülye kérdés...de rettentően érdekel a válasz.
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:08 pm

A kérdésétől zavarba jövök, az arcom megint vörös lesz.
-Ugyanezt kérdezhetném én is tőled.-felelem.
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:19 pm

-De viszont én kérdeztem először.-eresztek el egy a fajta önelégült mosolyt majd megsimogatom a lány buksiját.-Na? ^^
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:31 pm

A simogatással meggyőzött:
-Én... Én nem tudom biztosan. Amikor hozzám érsz, a szívem felgyorsul, és nem vágyom másra csak az érintésedre, a csókodra... Én meg sosem éreztem ilyet...
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:39 pm

-Eh...aranyos vagy mikor erről beszélsz.-mosolygok még mindig Szvetlana-ra majd nyomok egy puszit a homlokára.-És gondolom most az én nézőpontom jön.-próbálom összeszedni gondolataimat majd mikor ez nagyjából sikerül veszek egy nagy levegőt.-Hogy is mondjam...először kicsit kikészítettél azzal a fegyelmezett éneddel ^^"...de most hogy így, ebből a szemszögből is megismerlek tényleg, egész aranyos vagy...és meg kell hagyni, szép is.-vakarom meg szégyenlősen tarkómat.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 6:51 pm

Hirtelen felébredek.
"Milyen különös... megint semmi dolgom....
Felpattanok az ágyról, és kiengedett, kócos hajjal, kirohanok a szobámból. Az ajtót becsukom magam mögött. Az orvosiba rohanok.

Mikor odaérek, feltépem az ajtót, belépek, majd gyorsan bevágom magam mögött. Egy pillanatra nem állok meg.
Raichan a gurulós székében ül, és döbbenten néz rám. Nekifutásból ráugrom, a lába közötti kis részre rögtön feltérdelek, átkarolim a nyakát, és megcsókolom. Olyan hirtelen futottam neki, hogy a szék is hátra gurul egy kicsit. A homlokomat az övének támasztom és rámosolygok.
-Képzeld, már hiányoztál.^^
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:05 pm

Éppen már majdnem lefejeltem a fegyvert mikor hirtelen egy lány berohan majd mikor közelebb ér és csókol meg látom hogy Nai-chan, és szinte lángvörös lesz a képem.
-Sz-szia...-dadogom elég félénken.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:13 pm

-Ne légy ilyen kis félénk Rai-chan...-mosolygok rá kedvesen,és megpuszilom a homlokàt.
-Rég láttalak... -vigyorgok rá arra utalva, hogy egy órával ezelőtt látott utoljára. -Mi újság? Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:32 pm

-S-semmi...-motygom és még mindig eléggé zavarban vagyok de óvatosan megfogom a lány derekát hogy le ne essen-A-aludtál?-kérdezem halványan mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:38 pm

-igen...-túrok bele a hajamba, és próbálom eligazgatni a hajam.
-Miért, ennyire látszik rajtam? -kérdezem miközben kicsit zavarba jövök.
-Siettem... Nem...fésülködtem...-mosolyodok el kislányosan.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 7:57 pm

-N-nem különösen jól nézelki!-mondom elmosolyodva-Csak úgy..kiavagy virulva ...-suttogom és próbálok túlléptni a zavartságomon így egy mozdulattal közelebb húzom magamhoz Nai-chan-t és szelíden végigcirógatom játékosan.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 8:28 pm

Elnevetem magam, majd beleülök Raichan ölébe de közben megfordulok, és a hátamat támasztom a mellkasának támasztom a hátam, és a vállára hajtom a fejem.
-Szerinted, jól döntöttünk? -suttogom halkan. (Arra gondolok hogy bevallottak mit ereznek)
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 8:36 pm

-Azt hiszem...-suttogom elmosolyodva és rápillantok majd megpróbálom átkarolni le ne csússzon.-Miért szerinted nem?-kérdezem kicsit szomorkásan
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 8:47 pm

Ezt nem mondtam...- szólok halkan. Elhelyezkedem, majd Raichan nyaka felé fordítoma fejem. A lélegzetem csiklandozza a bőrét...
-Csak furcsa.... Oly' régóta barátok vagyunk...és most...-nevetni kezdek. Egy darabig csöndben vagyok.
-Figyelj csak...Tudod mit szeretek benned? :3 ^^
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 8:59 pm

Kicsit elmosolyodom. Majd hallgatás közben kicsit elkalandoznak a gondolataim miközben Nai-chan-t figyeltem. és mikor hirtelen megszólal újra lángvörös lesz egy pillanatra az arcom.
-Figyelek!-mondom rémülten egy kicsit-Mondjad..-mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 9:05 pm

-Te sosem mutattad,hogy....Tartanál tőlem...-sóghajtok. -Tudod, fontos, hogy tiszteljenek...És vannak akiket máshogy nem tudok kordában tartani. Muszáj félelmet keltenem .. de azért ez néha nyomasztó...- a fejemet beledörzsölöm Raichan nyakába.
-És ebben a kis szobában önmagam lehetek....
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 9:24 pm

Óvatosan átölelem a lányt.
-Szegénykém.-kicsit elmosolyodom rajta.-Biztos nagyon rossz.....De én bármikor itt leszek neked most már.-suttogom kedvesen és óvatosan magamhoz ölelem-Mégis mióta..sz-sze-szeretsz?-kérdezem és alig merem kimondani azt a bizonyos szót
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 9:31 pm

-Nem tudom...-motyogom. -Igazából mióta közelebbről megismertelek...Azóta nem tudom eldönteni mit érzek irántad...-suttogom kuncogva. -Aranyos vagy...Pont az ellentétem. Mindig tudsz mosolyogni... Mindig önmagad vagy... Maga a megtestesült....Aranyosság ^^
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 9:37 pm

-Ne mondj ilyet...-motyogom és újra eléggé zavarba jövök-...ez azért annyira nem jó..-motyogom
-És ráadásul ezt úgy mondod mintha te nem lennél aranyos...-mondom elmosolyodva-Pedig te vagy az én aranyos kislánykám-jelentem ki kicsit elvigyorodva de közben magam is meglepődök hogy ilyen könnyen kitudtam jelenteni.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Jan. 01, 2014 9:51 pm

-jól haladunk... már birtokos viszonyban beszélsz rólam..-mondom nevetve.
-Különben meg èn minden vagyok csak aranyos nem...egy aranyos lány szőke vagy barna, kis virág koszorúval a fején,rózsaszín ruhában.... Nekem egy seb csúfítja el az arcom, folyton fegyverekkel foglalkozom, és ha nem lenne hosszú hajam, akkor olyan lennék mint egy fiú...
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Túl éled? //JÁTÉKTÉR//
Vissza az elejére 
10 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Túl éled?-
Ugrás: