GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 NJK (Nem Játékos Karakterek)

Go down 
SzerzőÜzenet
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

NJK (Nem Játékos Karakterek) Empty
TémanyitásTárgy: NJK (Nem Játékos Karakterek)   NJK (Nem Játékos Karakterek) I_icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 8:30 pm

Üdv!

Úgy látom az nem elég ha egy posztban tűntetem fel, az őröket. Ez az én hibám volt, elnézést.
Ám, mivel ez egy bázis, itt fegyelem, és rend van. Tudom nagyon bezárlak ezzel tieket sajnálom. A jó hír az, hogy már vagytok annyian, hogy küldetésre küldjelek titeket! Very Happy
Na szóval.
NJK-im:

Őrök:
Nos, ők nem azért állnak az ajtóban, hogy csak úgy félre tudjátok lökni őket. Azért vannak, ott mert az ember őrök lelettek cserélve, mivel Hayato (drága, egyetlen, szerelmetes HayatomxDD) lazán leütötte őket. Így igazából rá kellett jönnöm, hogy a zombik is simán bejöhetnének, mivel tulajdon képen nincsen első védelmi vonal.
A helyzet a következő: Örük és az ajtók. Az ajtó egy nagyon speciális zárral van bezárva(természetesen), amit csak az őrök, és Naifu tud kinyitni.
Ha Naifu karantént rendel el, akkor karantén van, se ki, se be. Szólni kéne Naifunak, aki engedélyezi a kijárást, vagy nem. (Nem tudok mit csinálni, ha belegondoltok, akkor ezek elfogadható feltétel, hiszen nem csak a játékos karakterek vannak, ha nem körülbelül még 100-an akik túl éltek. Ő is mind NJK-k, bárki mozgathatja, és elnevezheti őket.)
belölük kettő van, és mindent amit ezek tudnak a vidiben, ők is tudnak. Ők jutottak elsőként az eszembe xDD De szerintem menők. *-*
A továbbiakban is ide kerülne ki, a fontosabb NJK-k. Köszönöm a figyelmet! (Egyébként megvárjuk hogy a három csavargó visszatérjen, és indul az első küldetés^^!
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
 
NJK (Nem Játékos Karakterek)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karakterek!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Túl éled?-
Ugrás: