GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Túl éled? //JÁTÉKTÉR//

Go down 
+5
Raven
Kiyoko
Haru
Abby L. Jones
Mizuki Ayame
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Alex

Alex


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Gép előtt.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 8:25 pm

-Nem mondták, hogy vegyél pár leckét üdvözlésből és udvariasságból. Vagy nálad ez jelenti a köszönés. Furcsa nálunk beérjük egy hello-val is, nem kell megmutatnunk hozzá a csúzlinkat. 
Nevettem el magam és lassan teljesítem kérését majd óvatosan megfordulok. Elrejtem a fém karomat nem szeretném szegényre a frászt hozni, meg amúgy is nem valami jó mutogatni. 
-Mit szeretnél tudni....öhm? Hogy is hívnak? Én Alex vagyok, de ha netán barátok leszünk nevezhetsz Alexynek is. 
Ezt végig nyugodtan mondom egyenesen rá nézve, nem vagyok valami szívbajos így a fegyver nem ijeszt meg. 
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 11:32 am

(bocs csak itthon problémák akadtak és nem magyon tudtam írni csak néhanapján felnéztem ^^")
Kissé elmosolyodom és óvatosan simogatom a lány hátát hogy aludjon nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 11:41 am

((Semmi baj...Very Happy))
Elmosolyodom, majd hozzá bújok, és elnyom az álom.
________
Egy órával később:

Csipogni kezd a karórám.
-basszus...- nyöszörgöm halkan, majd kikapcsolom az órám, hogy ne keltsem fel Rait.
Feltűzöm a hajam, és eligazítom a ruhám. Megpuszilom Rai homlokát, majd kezdem a reggeli procedúrát.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 12:29 pm

Lassan kezdek magamhoz térni. Még nem hallottam az ébresztőt, de gondoltam nem árt lemosakodnom. Legalábbis remélem van valami vizük erre. Szerencsére észreveszem, hogy van egy fürdő a szobához. Lemosakszom, a lehető leggyorsabban, majd friss ruhát veszek fel. A többit vízbe áztatom. Összecsomagoltam a cuccomat, azzal együtt lépek ki az ajtómon. Körbenézek, hogy merre menjek, majd úgy döntök lejjebb megyek az alsó emeletre.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 1:34 pm

A szócsőbe ordítok:
-HÉ CSIPKERÓZSIKÁK! HASATOKRA SÜT A NAP! HÚZZATOK AZ ELIGAZÍTÓ TEREMBE! - egy ajtó mellett megállok, és ököllel kezdek rajta dörömbölni.
-DANY!! ÉBRESZTŐŐŐ! -mondom, majd tovább megyek, és meglátom Jodie-t, mosolyogva nézek rá.
-JÓ reggelt katona! A reggel az eligazító teremben kezdődik! -mondom mosolyogva, majd tovább ébresztem, a társaságot.
A folyosó végére érve, bemegyek az eligazító terembe, és felállok a szokásos helyemre.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 1:38 pm

Elindulok a főnök után, hisz ha ott kezdődik minden, akkor tuti ő is arra megy. Nem is csalódok. A teremben a fal olyan részéhez állok, ahol a többieket is mind jól láthatom. Szeretnék mindenkit megfigyelni így az elején, hogy később nehogy azt higgyem, nem ide tartozik.
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 3:09 pm

Egyszer csak az "éjszaka közepén" meghallom az ébresztőt majd 10 perc alatt megpróbálom összeszedni magam.Lezuhanyzok, felöltözök, magamhoz kapom a fegyvereim és ásítva kitámolygok a folyosón és elindulok arra amerre rajtam kívül mindenki más, remélem jó felé megyek majd nemsokára megpillantom a főnök vöröslő haját. "Asszem jó helyen vagyok" Aztán megállok valahol az emberek közt. "Ha valamit akar gondolom majd szól gondolom.."gondolkodom el majd nekitámaszkodok egy falnak ....az ilyen beszédek mindig hosszú ideig tartanak.(olvasható?)

Fölébredek de nincs túl sok erőm megszólalni ahhoz hogy visszatartsam Naifu-t így vissza alszok és nemsoká hallom az ébresztőt és a csatazajt amivel vonulnak az emberek így inkább magamra húzom a párnát és alszok tovább.
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 9:13 pm

Azóta újra csak sikerült elájulnom. Akármennyire szeretném mozgatni ellazult végtagjaimat, nem megy... na mit csináljak? Ez olyan mintha mélyen aludnék...nem hallok semmit sem a külvilágból, csak a saját magam gondolatait. Ez...egész kellemes... Gyorsan végigfutok egész életemen, majd mikor ahhoz a ponthoz érek mikor találkoztam Szveti-vel, eleresztek egy enyhe mosolyt. Az a lány...
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Jan. 13, 2014 5:54 pm

Felállok az asztalra, majd belekrákogok a szócsőbe...
-Khm..khm...- erre a nagy többség tiszteleg egy sort. -Pihenj..- bólintok, majd körbe nézek.
-Oké emberek! A helyzet a következő: Lett pár új ember köztünk, ami egyet jelent azzal, hogy további fertőzés nélküli embereket találtunk, és...- még mielött befejezném a mondatot, egy Jack nevű fiú, fütyül egy hatalmasat, majd tapsol. Lenézek rá.
-Köszönjük a hozzászólást Jack....- Bólintok a srácra, mire az rám kacsint. Forgatom a szemeim, és folytatom a mondani valómat.
-Elvárom, hogy tisztességgel bánjatok az újakkal, és legyetek segítségükre! -halk elégedetlenkedés. -Ezenfelül ma edzés lesz! Reggeli után mindenkit várok a gyakorló téren az udvaron! -nézek körbe.
-Leléphettek. -jelentem ki, majd leugrom az asztalról, és elindulok kifelé.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Jan. 13, 2014 6:00 pm

Mikor a körülöttem lévőek tisztelegnek énis megpróbálkozom vele de eléggé késve majd figyelem az embereket és majd mikor mondja hogy leléphetünk körbe nézek és próbálok keresni hátha van valami ismerős de nem igen találok senkit. Majd egy kicsit ismerős csaj után lépek és megállítom egy pillanatra mielőtt elindulna.(Jodie~)
-Hello, bocs egy pillanatra zavarhatnálak? Megtudnád mondani merre kell menni reggelizni?-kérdezem kicsit kínosan nevetve.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Jan. 13, 2014 7:34 pm

-Hello.-hátranézek a tegnapi srácra.-Nem igazán tudom még mi merre van, de gondolom a tömeg megy kajálni. Szóval nincs más dolgunk, mint követni őket.

Ránézek Jackre, mivel a fütyügésével máris beazonosíthatóvá vált a sok ismeretlen között.
-Legalábbis remélem, hogy nem olyan rémes a koszt, hogy inkább dugiban rájárnak a raktárra... :/
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Jan. 13, 2014 8:18 pm

-Jah, reméljük.-mondom nevetve-Bocs asszem be se mutatkoztam. Ebisu Hayashi vagyok. Téged hogy szólíthatlak? -nyújtom mosolyogva a kezem egy kézfogásra.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 11:23 am

Kezet rázok vele.
-Jodie Holmes vagyok, de szólíts csak Jodienak.-mondom egy enyhe mosoly keretében.-Szerintem menjünk. Nem tudom mennyi időt hagynak az evésre. A katonaságnál nem sokat hagytak, szóval...

El is indulok Jakcet követve, de azért nem látványosan, nehogy kényelmetlenül érezze magát.
Vissza az elejére Go down
Alex

Alex


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Gép előtt.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 2:30 pm

A csaj nem válaszol és nem is mond semmit, felhuzzom kérdően az egyik szemöldökömet. Bambán vigyorgok az előttem lévő harcias nőre eközben hallom, hogy a vöröske felébredt 100 éves álmából.
- Ne értsd félre én jól elálldogálok itt stirőlve ezt a fegyveredet, és a kinti jég hideg levegő isjót tesz nekem így egy szál semmibe. De ha csak harcolgatni jöttél akkor rossz embert kaptál el.
Ezzel letettem a kezemet és lassan lehajoltam a táskám ért. "Nem kedvelem ha valaki fegyvert fog rám aztán megnémul."
-Ha viszont életbe akarsz maradni és ahhoz keressel egy bázist akkor azt bök ki mielőtt a zombi elszalad a nyelveddel.
A mondat végére lazán felcsaptam a hátamra a táskámat és elindultam az ajtó felé, hogy megjavitva bemehesek.
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimePént. Jan. 17, 2014 7:38 pm

-OKés!-mondom és kezeimet a nyakam mögött összekulcsolom és megroppantom a hátam ásítás közben és elindulok a csajszi után-Szóval Katonaság ugye?-kérdezem mosolyogva- Biztos nem volt túl jó szórakozás...-gondolkodom hangosan


A hozzászólást Kiyoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 19, 2014 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 1:50 pm

Felmegyünk az első emeletre, ahol be is érünk egy átlagos iskolai menzára hajazó ebédlőbe.
-Voltak jó pillanatok. Mi is nevettünk, szórakoztunk. De legalább megtanítottak arra, hogyan védjem meg magam.-válaszolok elmélázva.-És te? Mennyit szórakoztál mostanában?
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 5:39 pm

-Én...háth....végülis egész életemben szinte azt csináltam amit akaram szóval. szórakoztam eleget?-mondom nevetve-Mondjuk elég nehézkes volt a bázisra találni, a déliek is csak egy kb. helyet tudtak mondani..
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 7:45 pm

-Ezek a helyek rejtve vannak. Hisz ha mindenki ide jönne, nem férnénk el és nem tudnánk megvédeni magunkat. Egy szóval...-beállok a sorba. Megkapom az adagomat és keresek helyet magamnak, ahova leülhetek enni.
Vissza az elejére Go down
Raven




Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 21.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jan. 22, 2014 8:04 pm

Unottan állok be a sorba, hogy megkapjam a reggelimet, majd szokás szerint egy üres asztalhoz ülök le az egyik sötét sarokban. Kedvetlenül eszem az ételt miközben a távolba merengek.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 7:54 pm

Látok egy egész jó helyet, de már ül ott valaki. Elindulok mégis. Jól nevelt módjára odadobok egy üdv-öt, majd a reggelimre koncentrálok. Annyira nem vészes, legalább kaja, amit nem magamnak kell lőnöm...
Csendben eszegetek, miközben már a gyakorláson jár az agyam.
Vissza az elejére Go down
Raven




Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 21.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 9:34 pm

-Üdv. -köszönök vissza de ügyelve arra, hogy ne nézzek a lány szemébe.
Eközben végzek az evéssel és nyújtózok egyet.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 2:22 pm

Lassan befejezem az evést. Egy eltévedt tincset a fülem mögé igazítok. Ránézek a srácra, akinek az asztalához leültem.
-Bocs, hogy zavarlak, de megmondanád, hogy hogy szokott itt menni a gyakorlat meg ezeknek a dolgoknak a rendje?
Vissza az elejére Go down
Raven




Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 21.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 7:30 pm

-Fogalmam sincs, még csak pár napja vagyok itt. Gondolom valahol az udvaron. Ami azt illeti, én is szeretnék egy kicsit edzeni, lassan kezdek berozsdásodni.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 7:54 pm

-Remek.-ránézek a tányéromra.-Ööö, ezt a konyhás néniknek kell visszavinni vagy van egy külön helység oldalt ehhez?-közben rábökök a tányérra.

Ha ezt letudom, megyek és megkeresem az udvart. Jó lenne körbenézni is teljesen. Ki tudja, még mi van itt.
Vissza az elejére Go down
Raven




Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 21.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 8:15 pm

-Passz. -sóhajtok. -Mindenesetre jobb ha visszavisszük a helyére, abból nem lehet gond.
Ezután felállok a tányérommal és elindulok a konyhapult felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Túl éled? //JÁTÉKTÉR//
Vissza az elejére 
17 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Túl éled?-
Ugrás: