GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Üdvözöllek!
Ha hozzánk sodort az ár, ne menj még! Nézz körül! Két izgalmas szerepjáték, és rengeteg új barát várhat rád!
GenChiDōhōdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ezüst Vér Testvériség - A vér kötelez
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Túl éled? //JÁTÉKTÉR//

Go down 
+5
Raven
Kiyoko
Haru
Abby L. Jones
Mizuki Ayame
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Alex

Alex


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Gép előtt.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 3:14 pm

Semmi reakció! "Anyám, borogass! Miért kell a néma kacsáknak is megmenekülniük?! Lehet sokkot kapott, de miért ő? Én rám fogtak csúzlit és követelőztek." 
Sóhajtottam egyet és megropogtattam a nyakamat miközben leszereltem a panelt. 
- Fhuu.....ez elégé rondán néz ki. Majd szólók valamelyik szerelőnek, hogy utánam nézzen rá. 
A színes kábel között szikrák pattogtam én meg egy gyors mozdulattal megnyomtam valamit a fülesemen, pár másodperccel később egy üveg lapos sötétíttet szemüveg jött elő. Az egyik (mű) kezemmel elkezdtem piszkálni óvatosan nehogy nagyon megsokkoljon. Kivettem a golyót és a szilánkokat, újra kábeleztem majd visszaraktam a helyére. Megint nyomogattak párat a fülesemen erre a kezem helyén egy lángszóró lett és óvatosan vissza forrasztottam a panelt. Befejezve mindent a helyére raktam és a lány felé fordultam. 
- Ha netán meguntad a néma kacsa szerepét akkor elég lesz csöngetni is. De ha még egyszer lövöldözni támad kedved akkor azt léci bent csináld. 
A mondat végén integettem a lánynak és felkapva a hátizsákomat be mentem a bázisra. Az örök már azzal vártak, hogy hol voltam ilyen sokáig már elkezdődött a reggeli tortúra. Vállat rángatva tovább mentem az edző terembe és ott leültem meditálni egy kicsit. 
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 5:53 pm

Út közben elkeveredve a tömeggel valami tök idegen helyen találom magam és nézelődök jobbra-balra...
"Nah most hol a 'csába vagyok?"-gondolkodok és unottan kezdek el kóvályogni az épületben de fogalmam sincs hol vagyokés ez valószínű látszik is.


A hozzászólást Kiyoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 02, 2014 7:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:13 pm

Lassan bementem a rádiós terembe, majd a hangosbemondó mikrofonjába beszéltem. Minden folyosón felcsendült hangom.
-Figyelem! Minden harcképes katonát várok az udvaron az Edző részlegnél. Ismétlem: Minden harcképes katonát várok az udvaron az Edző részlegnél. -mondom, majd a rádió elhallgat, én pedig megkeresem Alex-et, és szólok neki, hogy edzést kéne tartania.
Ezek után kimentem az edző részleghez, és ott vártam a hullajelölteket. Közben az adóvevőmön keresztül, szóltam Rai-channak, hogy természetesen ő is köteles megjelenni az edzésen.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:24 pm

Mikor meg hallottam a hangos bemondoót elindultam megkeresni az edző termet amit sikeresen megtaláltam,
"Jeah sikerült"
-Jó reggelt!-köszönök az ottlévő akárkiknek de még szinte csak a főnököt látom.

Éppen remekül aludtam mikor megszólal az adóvevőmön valami racsító női hangot  mikor még magamnál se vagyok...."hagyjatok már emberek"...morgok magamba és felkapva valami tiszta ruhát morogva az edző terembe cürhődöm magam.....
~Utálom a reggeleket~
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 7:32 pm

Az udvaron sétálgattam, amikor megjelent a főnök és lassan még pár ember. Ezek szerint kezdődik. A karjaimat elkezdem nyújtani, majd leültem a földre. Majd ha kell felállok. Ez nem annyira fegyelmezett hely, mint a hadsereg...
Vissza az elejére Go down
Raven




Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 21.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 9:08 pm

Kedvetlenül megyek az udvarra.
~Legalább az időjárás kedvező.
Ezután nyújtózok egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimePént. Feb. 07, 2014 6:52 pm

Mikor kiérnek a srácok, biccentek nekik egyet.
-Nos katonák! Megvárjuk Alex-et, a "kiképzőtöket", hogy ismertesse az edzés tervet...- jelentem ki, majd mikor meglátom Rai-t, csak egy lágy mosoly ül ki az arcomra.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Alex

Alex


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Gép előtt.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 7:30 pm

Éppen befejeztem a meditálást amikor a vörös démon betoppant, hogy legyek az udvaron edzést tartani.
-Akkor kint leszünk? -Ezt inkább magamtól kérdeztem mert már ott sem volt.- Ez igent jelent.
Felvettem a táskámat és komótos rá érős léptekkel mentem az udvar felé. Mikor megláttam mennyien vagyunk füttyentettem egyet. A csapat elé mentem és elkezdtem a lábammal egy nagy téglalapot rajzolni az udvarral.
- Üdvözlet mindenkinek! Alex vagyok. Ahogy észre vettem nem sokkal vagytok idősebbek mint én, ezt örömmel látom. Akkor jó kondiba vagytok. Első feladat mindenki csináljon meg 10 guggolást és 20 fekvő támaszt. Addig én elszórakoztatom magam.
Mosolygok rájuk és tovább folytatom a pálya rajzolását. Amikor az utolsó vonalat is meg húztam letettem a táskámat az udvar közepére és vártam, hogy mindenki végezzen.
Vissza az elejére Go down
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 7:48 pm

Megropogtatom a nyakamat, majd nekiállok a kiszabott feladatnak. A fekvőtámasszal kezdem. Ütemesen haladok, de nem lóhalálában.
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 16, 2014 8:37 pm

Egy kis hát roppantás után én is elkezdem csinálni mint a többiek. Próbálom hasonló tempóba mint a többiek majd mikor készen vagyok unottan figyelem tovább feladatokat.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 1:59 pm

Felülök egy nagyobb dobozra, keresztbe teszem a lábaim, és egy kárörvendő mosollyal figyelem a katonákat. Remélem Alex jól megdolgoztatja őket....
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Alex

Alex


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 02.
Tartózkodási hely : Gép előtt.

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 3:06 pm

Leteszem  a táskámat magam elé és kiveszek egy kisebb zászlót és azt a csata mező közepébe szúrom. Majd kijjebb dobom a táskámat, hogy ne legyen útba, egy gombot nyomok meg a fejhallgatómon és a mű végtagom sisteregve kiengedi a gőzt. Nyújtok párat majd magabiztosan a többiek felé fordulok.
- Na tegyük fel, hogy én egy zombi vagyok és a zászló az egyik társatok. A cél hogy  a zászló épségben kerüljön ki a csata mezőn kívülre. Aki remekül fog dolgozni és megcsinálja vöröske majd kitalál számára valami jó kis jutalmat. Bírom ajánlani a kaja megnövelését 1 fejadaggal.
Az utolsó mondatnál a vöröst néztem aki remekül elhelyezkedett.
Vissza az elejére Go down
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 5:50 pm

El vigyorodom és csillogó szemmel pillantok a zászlóra. Majd a mellettem lévőre nézek.(nemtom ki de ránézek xD)
-Szövetkezünk?-kérdezem elvigyorodva és nyújtom a kezem.

Sóhajtok egyet és nekidőlök a falnak...
~remek..mennyi sérült lesz te jó ég...~Morgok magamban és ásítok egyet...még mindig elég álmos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 8:12 pm

Naifu

Látom hogy az új fiú, már leállt bizniszelni egy másik taggal.
-Hé te ott! -mutatok rá. -Nincs szövetség! Amig Alex nem mondja hogy csapatmunka, addig mindenki, mindenki ellen! -nézek szigorúan a fiúra, majd Rai-chanra téved a pillantásom. "istenem milyen aranyos még így álmosan is*-*"
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Kiyoko

Kiyoko


Hozzászólások száma : 151
Join date : 2013. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Narnia

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 11:22 am

-Rendben. Elnézést!^^"-Mondom kicsit nevetgélve és vissza húzom a kezem és megropogtatom az ujjaim eggyenként.
Vissza az elejére Go down
Mizuki Ayame
Admin
Mizuki Ayame


Hozzászólások száma : 967
Join date : 2013. Nov. 16.
Age : 23
Tartózkodási hely : ~In the water~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 05, 2014 5:19 pm

Naifu.

Hirtelen felhangzik a riasztó a rádióból.
-VÉSZHELYZET! MINDENKI INDULJON BE A GYÜLEKEZŐ TEREMBE! -üvöltöm el magam azonnal, majd feltépem az ajtót, és berohanok a folyosóra, ami vörös fényben izzik a lápáktól.
A terembe érve felmászok az asztalra, és idegesen járkálok rajta fel-alá.
~Persze....Pont most kellett Szvetlánáéknak megszökniük! Szveti az egyik legjobb katonám! Mégis mi a jó francot csináljak?????!!"
Várom, hogy az újak is megérkezzenek.
Vissza az elejére Go down
https://genchi.hungarianforum.com
Jodie Holmes
Mesélők
Jodie Holmes


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Jan. 03.
Age : 29

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 12, 2014 3:05 pm

Mielőtt elkezdődhetne a gyakorlás, máris riadó van. A gyülekező terembe sietek. Zombik? Merről? Most, hogy kicsit felüdítettem magam, kedvem van egy-kettőnek letépni a fejét.
Szinte csillogó szemekkel és türelmetlenül várom, mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Daniella25

Daniella25


Hozzászólások száma : 294
Join date : 2014. Apr. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : A Marson

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 12, 2014 3:11 pm

Kimiyo:

Miközben a szobámban ücsörgök és egy útvonalat tervezgetek éppen csak úgy...Meghallom a riasztó hangját a rádióból és már fel is pattanok úgy, hogy szinte minden kiesik a kezemből így a földön landol.Ekkor már hallom is a főnök hangját és már rohanok is a gyülekező terembe miközben a folyosókon minden vörösnek látszik a lámpák fényétől.Elsőként értem oda és utánam pár másodperccel jöttek a többiek is.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 6:07 pm

Az erdőben rohangálok össze vissza, minden kis bokrot átnézek, amíg meg nem találom azt amit keresek. Visszarohanok Hayato-hoz, aki mozdulatlanul fekszik a földön. A mellkasára tapasztom a fülem. Lélegzik, és a szíve is dobog.
-Elájult. -állapítom meg halkan. Nagyszerű, már magamban beszélek...
A hasára fordítom őt, egy nagyobb lapulevélben kis vizet hozok a tóból, és kézzel a lehető legapróbbra tépdesem a növényt. Elég nagy a seb. Becsavarom egy anyagcsíkba a növényt, a vízzel átitatom, a sebre helyezem, és bekötözöm.
-Így ni. -mondom, és visszafordítom a hátára Hayatot. -Mindjárt jobb lesz!
Pár percre megint magára hagyom őt, amíg elhozom a cuccainkat, némi fát, és tüzet gyújtok. Amint ezekkel kész vagyok vizes ronggyal törölgetni kezdem a homlokát.
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 6:48 pm

Hayato
Később újra hangokra leszek figyelmes, majd újra megpróbálkozok végtagjaim mozgatásával és ez a próbálkozás most sikeresnek is bizonyosul, így egy picit mocorogni kezdek, majd végül lassan kinyitom szemeimet.
-Uh..hol vagyok?-ülök fel majd megdörzsölöm homlokomat mert fejem egyszer csak rettentően hasogatni kezd.
Mi a...? Legutóbb arra emlékszem, hogy még azon a bázis szerű izén voltam...akkor hogy is kerültem ide?
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:03 pm

Meglakolsz ezért Haru!!!
-Hayato? -próbálkozok óvatosan, és a vállára teszem a kezem. -Minden oké?
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:06 pm

(majd meglátjuk :3)
Hayato
-Hm?-pillantok fel, mire azt a vörös hajú lányt pillantom meg.-Hát te meg? o.o-pislogok hatalmas szemekkel a lányra, és most már tényleg nem értek semmit sem az egészből.
Ember...valaki magyarázza már el hogy mi a büdös történt!
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:09 pm

-Basszus... -mormogom. A gyógynövény egyik mellékhatása az átmeneti emlékezet-kiesés. Már találkoztam ilyennel még régebben. De... akkor is meg tudtam gyógyítani, szerintem most is menni fog.
-Hayato... -mondom. -Kérlek bocsáss meg nekem. Muszáj ezt tennem, ha lenne más megoldás, hidd el nem tenném.
Egy hirtelen mozdulattal, a tenyerem élével tarkón vágom a megfelelő ponton, amitől kiterül.Szomorúan nézek rá, és csak reménykedni tudok, hogy most visszatér az emlékezete. Nem akarom elveszíteni...
Vissza az elejére Go down
Haru
Mesélők
Haru


Hozzászólások száma : 412
Join date : 2013. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Csillámfölde~

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:17 pm

Hayato
-He?-nézek értelmesen a lányra mire az csak jó erősen tarkón vág és erre nyomban felordítok majd a megsebzett ponthoz kapok.-Te teljesen megvesztél?!-pillantok hirtelen a lányra és ebben a pillanatban felpattanok, de ez egy elég rossz ötlet volt mert a testemen lévő seb, erre nyomban sajogni kezd, mire csak halk felszisszenek majd később csak a víz sima tükrét kezdem el bámulni...de várjunk...Miért is vagyok megsebezve? o.o
Vissza az elejére Go down
Abby L. Jones

Abby L. Jones


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Nov. 18.
Tartózkodási hely : Otthon ^^

Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:25 pm

-Mi a francból vagy te? -kérdezem és most már ideges vagyok. -Elvesztetted az emlékeidet, azért nem emlékszel arra, hogy kerültél ide.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl éled? //JÁTÉKTÉR//    Túl éled? //JÁTÉKTÉR//  - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Túl éled? //JÁTÉKTÉR//
Vissza az elejére 
18 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
GenChiDōhōdan :: Túl éled?-
Ugrás: